• Eski Sevgilim Beni Yine Sevsin

  Sorunsuz ilişki olmaz. Hatta içerisinde tartışma ve olmayan ilişkideki aşkta sıkıntı var demektir. Tartışmalar belli boyutları aşmayacak şekilde olduğu sürece normaldir. Ama birde ileri boyutu vardır. Bu şekilde olduğu zaman çiftler birbirinden yavaş yavaş uzaklaşır ve soğur. Aslında ortada ciddi bir mesele de yoktur. Her insan farklıdır ve eğer bir araya gelip belli bir zamanı geçtikten sonra aranızdaki farklılık üstü örtülebilir, görmezden gelinebilir farklılıklardır. Şayet bazı şeyleri yapmak için geç kaldıysanız ve sevgiliniz sizden gittikçe soğuyup uzaklaşıyor ise, yapmanız gereken onu tekrar kendinize ısındırıp bağlamaktır. Sizsin bir adım atamaz ve her an her dakika sizin yanınızda olmak isteyip size bağlı bir sevgili olması için bizimle iletişime geçiniz.

 • İlgi Göstermeyen Sevgili İçin Büyü

  Mutluyken söz, üzgünsen cevap, öfkeliysen karar verme. Zaman nehir gibidir. Aynı suda iki kez yıkanılmaz. An’ı yaşa, geçen su bir daha gelmez. Hep meşgulsen, hiç müsait olamazsın. Hep zamanının olmadığnı söylersen, hiç zamanın olamaz. Hep “yarın yapcağım” dersen, yarın hiç gelmez. Bu gün sonsuz aşkı yakalamak için bir şansın var. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 • Birisinin Kalbini Çalma Büyüsü

  Sevdiğiniz kadın ya da erkeğin bir başkası tarafından çalınmaya çalışılması durumunda araya giren üçüncü şahısı pişman etmek için:
  Bu üçüncü kişinin adı Cuma yatsı namazından sonra bir taşın üzerine yazılarak hiç kurumayacak olan bir su birikintisinin ya da gölün içine atılır. Ardından 71 adet nohut tanesinin üzerine birer nokta koyup hepsi bir kesenin içine doldurulup ağzı sıkıca bağlandıktan sonra Tebbet suresi okunup üflenir.

  Sabah alaca karanlıkta namazdan önce üçüncü kişinin adı 7 kez zikredildikten sonra toprağa 7, havaya 7 kez daha zikredilip suya doğru üflenir.

  Ertesi gün yatsı namazından sonra bir kağıdın üzerine 3 küçük üçgen çizilip her birinin içine üçüncü kişinin isminin ilk harfi yazılıp bu üçgenler bir karenin içine alınır. Ardından 3 defa Allah Allah ya İah 7 defa ya cin kabzehu diye mırıldandıktan sonra üçgenlere doğru tu denir. Niyet edilerek istenildiği gibi dualar okunur ve her duanın sonunda ya cin diye mırıldanılır. Bu 3.gün yatsı namazından sonra uygulanan durum 9 gün boyunca tekrarlanılır. 10.gün ise büyü yapılan kişi aklını yititirir.

 • Muhabbet Kurmak İçin Aşk Büyüleri

  Yirmibir tane kuru üzümün üstüne bir Yasin okunur. Sonra bunlar bir kapta ağır ağır kavrulurken bir kara dut, bir beyaz dut çubuğu ile bunlar karıştırılır. bir yandan da ”falan oğlu yada kızı falan kişi aşkımdan ak dut gibi sararsın, kara dut gibi kararsın. Yemesin içmesin, gözüne uyku girmesin, beni gördükçe rahat etmesin!” diye tekrarlanır. Üzümler kavrulduktan sonra iki gün içinde büyü yapılan çıkagelir.

  Sevilen kişinin giydiği eşyasını alarak da büyü yapılabilir. Özellikle tene giyilen şeylerden çok yararlanılır. Böyle bir eşyanın bir parçası yırtılarak üstüne Tuncina duası yazılır. Sonra parça ateşe atılır. Sevilen kişi bir başkasına aşık olsa dahi ondan soğur ve büyüyü yapan kişiye gelir.